تماس تلفنی با دکتر رادخواه

انزال زودرس

اختلالات انزالی یکی از مشکلات مبتلا به در آقایان است و شایعترین دلیل مراجعه آقایان برای مشکلات جنسی است. تعریف علمی دقیقی از انزال زودرس که مورد قبول همه باشد ارایه نشده است و لی اکثر محققین انزال زودرس را به فاصله دخول تا انزال کمتر از یک دقیقه اطلاق می کنند. با این تعریف بسیاری از افرادی با این علامت مراجعه می کنند بیمار محسوب نمی شوند لیکن احتیاج به درمان خواهند داشت .
 
سیکل جنسی شامل تحریک، نعوظ، انزال و رفع نعوظ در این افراد به صورت کامل صورت می گیرد بنابراین به این افراد ناتوان جنسی اطلاق نمی گردد هر چند که موارد خیلی شدید می تواند منجر به انزال قبل از دخول شده که عملا موجب ناتوانی جنسی شود .

دلیل انزال زودرس را افزایش حس پوست ناحیه تناسلی و همچنین تحریک پذیری بیشتر روحی این افراد در مقایسه با افرادی که انزال دیرتر دارند می دانند.
 
تواتر انزال با زمان آن رابطه معکوس دارد بدین معنی که هر چه تعداد دفعات نزدیکی در هفته بیشتر باشد، شرایط انزال بهتر خواهد بود و فواصل طولانی نزدیکی انزال زودرس را بدتر می کند. وضعیت نزدیکی هم روی زمان انزال موثر است. هر فرد بایستی خود تجربه کند که در چه شرایطی زمان انزال بیشتری دارد لیکن به صورت کلی در وضعیت نزدیکی که مرد بالا و حرکت دارد انزال سریعتر رخ میدهد.

در شرایطی آقایان می توانند که در زمانی که نزدیک به انزال هستند تحریک را قطع کرده و مانع انزال شوند ویا آلت تناسلی را خارج کرده و با تحریک فشاری روی کلاهک مانع انزال شوند ولی این شرایط برای همه قابل استفاده نیست و در صورتی تحریک از حد مشخصی بیشتر شود و منی حرکت کند دیگر انزال لاجرم خواهد بود.

درمانهای دارویی موثری برای انزال زودرس موجود دارد که هم موجب کاهش حساسیت روحی و ناحیه تناسلی شده و کیفیت نعوظ را بهبود می بخشد. ولی باید افراد تحت درمان بدانند که درمانها نظیر درمان فشار خون نیازمند استمرار درمان هستند.

ساعات کار مطب

شنبه                    21:30 - 18:30
دوشنبه                21:30 - 18:30
چهارشنبه             21:30 - 18:30

آدرس مطب و تلفن

   تهران- شهرک غرب- بلوار پاک نژاد - بین دادمان و دریا- مرکز پزشکی یادمان - طبقه اول

  88591523

   info@drradkhah.com

آدرس مطب دکتر رادخواه

جستجو